Nationale-Nederlanden en Kunst & Cultuur


Kunst en cultuur verrijken je leven. Daarom zetten we ons in om meer Nederlanders de kracht van kunst te laten ervaren. We zijn partner van verschillende Nederlandse musea en het NN North Sea Jazz Festival.

layc7379974d97c4823bc89febbb5b308ba
lay1b74c6c2d55040c5963de06ab575cc7f
lay8d16c3dcd0df48cf8d3f3ebd7cd0246b

Het geheim van het Mauritshuis

Duik samen met Splinter Chabot in de fascinerende geschiedenis van het Mauritshuis. Splinter neemt je mee op reis door de tijd; van de bouw van een 17de-eeuws stadspaleis tot het museum in oorlogstijd.

Ontdek de podcast

NN North Sea Jazz Festival

Muziek is goed voor je. Het geeft energie, ontspanning, maakt je vrolijk en ontroert. Met elkaar genieten van (live) muziek verbindt. Kortom, muziek maakt dat we ons goed voelen. Daarom is NN sinds 2018 naamgevend partner van het NN North Sea Jazz Festival.

Lees meer

Onze kunstcollectie

Nationale-Nederlanden ondersteunt kunstenaars door werken aan te kopen voor de NN Kunstcollectie. De NN Kunstcollectie bestaat uit ongeveer 1.500 kunstwerken, die te zien zijn in onze Nederlandse kantoren.

Lees meer

Meer Kunst en Cultuur

NN Art Award

Nationale-Nederlanden reikt sinds 2017 jaarlijks de NN Art Award uit. De prijs gaat naar een uitzonderlijk artistiek talent dat in Nederland een opleiding heeft gevolgd en van wie werk te zien is op de kunstbeurs Art Rotterdam. De winnaar ontvangt een geldbedrag van € 10.000,-. Het werk van de vier genomineerden is te zien in Kunsthal Rotterdam.

Lees meer

Kunst is goed voor je gezondheid

Een bezoekje aan een museum, theater of concert is niet alleen goed voor je culturele ontwikkeling, maar ook voor je gezondheid. Hoe dat zit, leggen we je graag uit.

Lees meer

Ons sponsorbeleid

Om maximaal impact te maken met onze partners kiest Nationale-Nederlanden (NN) bewust voor een aantal zorgvuldig gekozen langdurige partnerships binnen twee domeinen: Hardlopen en Kunst & Cultuur.

Binnen Hardlopen zijn we titelpartner van de NN Marathon Rotterdam, NN CPC Loop Den Haag, NN Dam tot Damloop en NN Marathon The Hague. Binnen Kunst & Cultuur werken we samen met Kunsthal Rotterdam, het Mauritshuis, Art Rotterdam, het Nationaal Archief en het NN North Sea Jazz Festival.

Vanwege deze duidelijke focus gaan wij op dit moment geen nieuwe partnerships aan en nemen wij nieuwe sponsorverzoeken niet in behandeling.

Heb je een vraag over één van onze bestaande partnerships of de NN Kunstcollectie? Neem dan gerust contact met ons op. We helpen je graag verder.

Onze support heb je

Bij Nationale-Nederlanden zijn we niet alleen supporter van alle kunstontdekkers, maar ook van alle hardlopers en van een duurzame samenleving.

Duurzame samenleving

Nationale-Nederlanden en Hardlopen

Nationale-Nederlanden en de maatschappij