Alle producten voor u als ondernemer

Alle verzekeringen voor u als ondernemer - Ondernemer - Nationale-Nederlanden

Alle producten voor u als ondernemer

Goed verzekerd als ondernemer

Natuurlijk wilt u als ondernemer dat uw inkomen en pensioen goed is geregeld. Wij helpen u graag bij het treffen van een goede pensioenvoorziening. Ook kunnen we u verzekeren tegen de financiële gevolgen wanneer u arbeidsongeschikt mocht raken.

Waar u aan moet denken voor uzelf als ondernemer

Eigen bedrijf & arbeidsongeschiktheid
Jaarlijks raakt een op de tien ondernemers arbeidsongeschikt. De gevolgen zijn vaak ingrijpend. Ondernemers hebben geen recht op een uitkering, maar moeten het doen met de bijstand. Onze verzekeringen bieden financiële bescherming. Ook helpen we bij een zo snel mogelijke terugkeer in het bedrijf.

• Volledige AOV
• Keuze AOV
• Basis AOV
• Instap AOV
• Maandlasten AOV

Zelfstandige en pensioen
U wilt straks onbezorgd kunnen genieten van een goed pensioen. Dan is het belangrijk dat u uw zaken nu al goed geregeld hebt. Als ondernemer moet u dat helemaal zelf doen. Weet u wat u later écht nodig hebt voor een goed pensioen?

• Zakenpolis
• Nabestaandenpensioen
• Overlijdensrisicoverzekering

DGA & pensioen
Als ondernemer heeft u grote vrijheid in de manier waarop u uw pensioen financiert. U kunt kiezen voor een verzekerde pensioenopbouw, maar u kunt ook besluiten om uw pensioen in eigen beheer op te bouwen. Ook een combinatie is mogelijk. Bij ons kunt u uw eigen pakket samenstellen.

Kunnen wij u helpen?

Meer informatie over...
Direct zelf regelen...

Zeker van uw inkomen


58% van de DGA's heeft een eigen pensioenregeling afgesloten bij een verzekeraar

(bron: DGA monitor 2009)

Arbeidsongeschiktheid of letsel melden


24 uur per dag bereikbaar

Meld direct